Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zpráva ze zasedání STK KFS ze dne 13. listopadu 2014


STK uděluje pokutu za nenastoupení hráče ze soupisky /RS hlava VIII, článek 2, bod     2 a), bod b)/:

 

KP muži:

TJ Lázně Bělohrad (2.000,-- Kč) – Marek Tomáš, Jezbera Lukáš

SK Sparta Úpice (2.000,-- Kč) – Mityska Petr, Hanzlík Milan

SK Jičín (1.000,-- Kč) – Vavrinec Viktor

1.A třída:

MFK Trutnov B (1.000,-- Kč) – Wimmer Roman

AFK Častolovice (1.000,-- Kč) – Vrána Miloslav

1.B třída – skupina A:

FK Kopidlno (1.000,-- Kč) – Horna Roman

FC Spartak Kobylice (2.000,-- Kč) – Klzo Martin, Havlíček Tomáš

1.B třída – skupina B:

FK Dolní Kalná (1.000,-- Kč) – Junek Roman

TJ Tatran Hostinné (1.000,-- Kč) – Kracík David

1.B třída – skupina D:

Sokol Lípa n. O. (1.000,-- Kč) – Doleček Tomáš

 

1.B třída – rozdělení do skupin pro jaro 2015:

Skupina E – A3E:                                          skupina F – A3F:

Sokol Nepolisy                                              České Meziříčí

SK Miletín                                                     Lokomotiva Hradec Králové

Spartak Kobylice                                           Spartak Opočno

FK Kopidlno                                                 Sokol Malšovice

Spartak Police n. M.                                      FC Spartak Rychnov n. Kn. B

Baník Žacléř                                                  Velešov Doudleby n. O.

AFK Hronov                                                 SK Albrechtice n. O.

FK Dolní Kalná                                             Sokol Černíkovice

 

Skupina G –  A3G:                                        skupina H –  A3H:

Sokol Libáň                                                   Sokol Deštné v O. h.

FC VTJ Milíčeves                                          FK Jaroměř B

SK Jičín B                                                     Slavoj Předměřice n. L.

SK HOŠEK Robousy                                    SK Smiřice

Tatran Hostinné                                             Sokol Zdelov

FC Mladé Buky                                             Lokomotiva Borohrádek

MFK Trutnov C                                            Sokol Lípa n. O.

TJ Rudník                                                      Baník Vamberk

 

 

 

KS dorostu – rozdělení do skupin pro jaro 2015:

Skupina D, finále – C2D:                              skupina E, o umístění 1 –  C2E:

Slavoj Skřivany                                             FKM Javorka

Spartak Kosičky                                            Sokol Dohalice/Jiskra Hořice

Sokol Stěžery                                                Nová Paka/Stará Paka

Baník Vamberk/Velešov Doudleby n. O.     Sokol Myštěves

Tatran Hostinné                                             FK Kopidlno

RSCM Rozkoš/Česká Skalice                       Roudnice/Lhota p. L.

TJ Rudník                                                      Malšova Lhota/Třebeš B       

 

Skupina F, o umístění 2 – C2F:

Rasošky/Josefov

České Meziříčí

Slavoj Předměřice n. L.

Sparta Úpice/Baník Rtyně

TJ Meziměstí/Teplice n. M.

TJ Velké Poříčí

SK Babí

 

KS starších žáků – rozdělení do skupin pro jaro 2015:

Skupina C, finále – E2C:                               skupina D, o umístění – E2D:

Dvůr Králové n. L.                                        Nová Paka/Stará Paka

FK Černilov                                                   Tatran Hostinné

Jiskra Hořice/Sokol Dohalice                        České Meziříčí

OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ               Baník Vamberk/Velešov Doudleby n. O.          

SK Týniště n. O.                                            Sparta Úpice/Baník Rtyně

FC Spartak Rychnov n. Kn.                          SK Třebechovice p. O.

RSCM Rozkoš                                              SK Babí

AFK Hronov

 

STK uděluje pokutu – FOTBAL LIVE /dle RS 2014/2015, hlava VI., článek 3 + Zápis VV č. 11 ze dne 15.09.2014, bod 9/:

A1A 1401 SK Jičín – neúplný záznam /časomíra a ukazatel skóre spuštěna ve 20. minutě/, pokuta 1.000,-- Kč.

Splatnost dle faktury KFS.

 

STK bere na vědomí:

STK bere na vědomí poruchu zařízení TJ Červený Kostelec a následné nevložení záznamu   utkání A1A 1405. STK zároveň nařizuje odstranění poruchy do 10.03.2015.

STK dále bere na vědomí poruchu notebooku TJ Lázně Bělohrad a následné vložení záznamu   utkání A1A 1407 bez časomíry a ukazatele skóre. STK zároveň nařizuje odstranění poruchy do 10.03.2015.

 

STK uděluje pokutu 200,-- Kč /bude odečtena z vkladu do soutěží/ za porušení RS 2014/2015 Hlava XXI, Hlášení výsledků a podrobností o utkání soutěží Královéhradeckého KFS.

A2A 1406 Bílá Třemešná – chybí komentář

A3B 1404 Žacléř – chybí sestava hostů

A3C 1404 Sokol Deštné – chybí podrobnosti

 

2014-11-13 16:25:04
Ladislav Brož

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace