Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

První zářijová středa je zasvěcena Poháru KFS, hraje se celkem sedm zápasů, magnetem duel Bělohrad - Jičín


Několik místních derby, Slavia Hradec Králové v Borohrádku, Kratonohy v Kunčicích. Vítězové středečních utkání jdou už do jarního čtvrtfinále, kde jsou již připraveny finanční bonusy KFS.

LOS 2. KOLA POHÁRU KFS (středa 3. 9. v 17,30)

OBLAST I.

01. Borohrádek - FC Slavia HK


02. Bystřian Kunčice - Kratonohy

OBLAST II.

03. RMSK Nový Bydžov - FK Chlumec n. C. 6 : 1, předehráno 27.8.

04. TJ Lázně Bělohrad - SK Jičín (o pořadateli rozhodl los STK)

OBLAST III.

05. FK Černilov - Nové Město n. M.

06. Lípa n.O. - FC Kostelec n. O.

OBLAST IV.

07. Sokol Provodov - Červený Kostelec

08. Sokol Deštné v O.h. - Slovan Broumov




http://www.khfotbal.cz/obr/banners/42.jpg

VÝSLEDKY 1. KOLA POHÁRU KFS 02-03. 08. 2014


OBLAST I.

01. Malšovice - Slavia Hradec Králové 1 : 11

02. Borohrádek - FK Vysoká n. L. 2 : 0


03. Bystřian Kunčice - SK Libčany 2 : 1

04. FC Milíčeves - Sokol Kratonohy 2 : 4


OBLAST II.

05. Jiskra Hořice - RMSK Nový Bydžov 2 : 2, PK 3:5

06. SK Sobotka - FK Chlumec n. C. 1 : 1, PK 4:5

07. Bílá Třemešná - SK Jičín 0 : 0, PK 3:4

08. Vrchlabí - TJ Lázně Bělohrad 0 : 1

OBLAST III.

09. FK Černilov - FC Olympia HK 2 : 2, PK 4:2

10. Baník Vamberk - Nové Město n. M. 0 : 7


11. FC Kostelec - FC Spartak Rychnov n.K. 1 : 1, PK 4:3

12. Lípa n.O. - TJ Dobruška 3 : 2

OBLAST IV.

13. SK Miletín - Červený Kostelec 1 : 2

14. SK Smiřice - Provodov 1 : 5

15. Sokol Deštné v O.h. - Velešov Doudleby n. O. 5 : 1
 
16. Baník Žacléř - Slovan Broumov 1 : 2


Výsledky předkola zde ...

Video z finále 2013/2014 Olympia HK - Slavia HK zde ...


OBLAST I.


01. Slavia Hradec Králové - volný los
02. Sokol Malšovice - Sokol Třebeš 0 : 0, PK 4:3

03. Lokomotiva HK - Vysoká n. L. 1 : 4

04. Borohrádek - FC Nový Hradec Králové 2 : 1

05. České Meziříčí - SK Libčany 0 : 1
06. Sokol Stěžery - Bystřian Kunčice 0 : 2

07. Sokol Kratonohy - volný los
08. FC Milíčeves - Spartak Kobylice 3 : 1


OBLAST II.

09. RMSK Nový Bydžov - volný los
10. Sokol Libáň - Jiskra Hořice 2 : 3

11. Sokol Nepolisy - FK Chlumec n. C. 1 : 7
12. SK Robousy - SK Sobotka 1 : 7

13. FK Kopidlno - SK Jičín 0 : 5
14. Tatran Hostinné - Bílá Třemešná 2 : 14

15. Avon Rudník - TJ Lázně Bělohrad 0 : 3
16. FK Dolní Kalná - FC Vrchlabí 1 : 3

OBLAST III.

17. FC Olympia HK - volný los
18. Slavoj Předměřice - FK Černilov 1 : 7

19. Černíkovice - Nové Město n. M. 0 : 3
20. Baník Vamberk - AFK Častolovice 2 : 2, PK 3:1

21. Spartak Opočno - FC Spartak Rychnov n.K. 0 : 5
22. Zdelov - FC Kostelec n. O. 0 : 2

23. Albrechtice n. O. - TJ Dobruška 1 : 4
24. Lípa n. O. - Třebechovice p. O. 3 : 3, PK 3:0

OBLAST IV.

25. Červený Kostelec - volný los
26. SK Miletín - Sokol Roudnice 1 : 0

27. SK Smiřice - SK Sparta Úpice 4 : 2
28. Mladé Buky - Provodov 1 : 6

29. Velešov Doudleby n. O. - FK Jaroměř 3 : 2
30. Sokol Deštné v O. h. - Ohnišov 3 : 1

31. AFK Hronov - Slovan Broumov 1 : 2
32. Baník Žacléř - Police n. M. 5 : 2

V 1.kole (2 - 3. 8. 2014 od 17,30) se střetnou vítězové zápasů v losovacích dvojicích. Výhodu domácího prostředí má vždy tým hrající nižší soutěž, v případě rovnosti soutěží rozhodne los STK KFS.

 

 

2014-09-02 04:20:59
Vladimír Blažej, Ladislav Brož

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace