Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zpráva ze zasedání STK KFS ze dne 31. července 2014


Los a termíny 1. kola Poháru hejtmana:                                                                                     

POH0033 Sokol Malšovice – Slavia HK, neděle 03.08.2014, začátek 17,30                                                                                                                                                               

POH0034 Lokomotiva Borohrádek – Vysoká n. L., neděle 03.08.2014, začátek 17,30                                                                                                                                                              

POH0035 Bystřian Kunčice – SK Libčany, sobota 02.08.2014, začátek 17,30                                                                                                                                                                        

POH0036 FC VTJ Milíčeves – Sokol Kratonohy, sobota 02.08.2014, začátek 17,00                   

 

POH0037 Jiskra Hořice – RMSK Nový Bydžov, neděle 03.08.2014, začátek 17,30                              

POH0038 SK Sobotka – FK Chlumec n. C.,  sobota 02.08.2014, začátek 17,30                                       

POH0039 Sokol Bílá Třemešná – SK Jičín, sobota 02.08.2014, začátek 17,30  

                                    

POH0040 FC Vrchlabí – TJ Lázně Bělohrad, sobota 02.08.2014, začátek 17,00                                

/ Dolní Branná/                                                                                                                                        

POH0041 FK Černilov – FC Olympia HK, úterý 05.08.2014, začátek 18,00         

/hřiště č. 2/                                                                                                                       

POH0042 Baník Vamberk – MFK Nové Město, sobota 02.08.2014, začátek 17,30            

POH0043 Kostelec n. O. – Spartak Rychnov, sobota 02.08.2014, začátek 17,30               

POH0044 Sokol Lípa n. O. – TJ Dobruška, sobota 02.08.2014, začátek 17,30                               

POH0045 SK Miletín – TJ Červený Kostelec, neděle 03.08.2014, začátek 17,00                         

POH0046 SK Smiřice – Sokol Provodov, sobota 02.08.2014, začátek 17,30                               

POH0047 Sokol Deštné – Velešov Doudleby n. O., sobota 02.08.2014, začátek 17,30               

POH0048 Baník Žacléř – Slovan Broumov, neděle 03.08.2014, začátek 17,30

STK schvaluje dohodu:

A3B 0202 Mladé Buky – Hostinné                           neděle 17.08.2014      začátek 17,00       

C2A 1403 Javorka - Skřivany                                   čtvrtek 28.08.2014     začátek 17,30                              

/hřiště Lázně Bělohrad/                                                                                                           

D1B 0304 Borohrádek – Červený Kostelec              středa 03.09.2014       začátek 17,15                     

/Červený Kostelec/                                                                                                                       

E1A 0304 Borohrádek – Červený Kostelec              středa 03.09.2014       začátek 15,45                           

/Červený Kostelec/                                                                                                                                 

A3D 0304 Borohrádek – Rychnov B                        neděle 24.08.2014      začátek 17,00

/UMT Rychnov n. Kn./                                                                                                           

A3D 1004 Rychnov B – Borohrádek                        neděle 12.10.2014      začátek 14,00

/Borohrádek/                                                                                                                                                 

STK upřesňuje začátky utkání:

C1A 1501 Lanškroun – Pardubice B                        středa 20.08.2014       začátek 17,30

C1A 1502 Svitavy – Hořice                                      středa 20.08.2014       začátek 17,30

C1A 1507 Č. Třebová – Litomyšl                             středa 20.08.2014       začátek 17,30

C2B 0104 Rasošky – Roudnice/Lhota                      úterý 28.10.2014        začátek 14,00

C2C 0104 Hostinné – Rudník                                   úterý 28.10.2014        začátek 12,00 

C2C 0804 Rudník – Hostinné                                   sobota 27.09.2014      začátek 14,15

E2A 0104 Hostinné – Olympia HK                          úterý 28.10.2014        začátek 10,00

E2A 1401 Hořice – Hostinné                                    středa 27.08.2014       začátek 17,30

E2B 1402 Hronov – Týniště                                     středa 27.08.2014       začátek 17,30

 

Změna barev dresů pro domácí zápasy FK Jaroměř:

Dres – bíločervené svislé pruhy, červená záda, trenky – modré, stulpny – červené 

 

Změna barev dresů pro domácí zápasy Sokol Libáň:

Dres – šedozelený, trenky – černé, stulpny – černé

 

Chybějící Zápis o utkání:

POH0011 – rozhodčí Průcha

 

STK bere na vědomí a povoluje:

STK bere na vědomí pokračování rekonstrukce kabin a sociálního zařízení na stadionu v Miletíně a dále povoluje zajištění provizorních kabin a sociálního zařízení pro podzimní část soutěžního ročníku 2014/2015.

V návaznosti na tyto skutečnosti STK žádá kluby, které budou hrát na stadionu v Miletíně o toleranci a shovívavost po dobu probíhající rekonstrukce.

 

2014-07-31 16:46:02
Ladislav Brož

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace