Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Výsledky osmifinále JUTAGRASS Poháru U-19 a DATALIFE Poháru U-15


JUTAGRASS pohár staršího dorostu U 19

AFK Probluz – RMSK Cidlina B                                5 : 1

Neumann 3x, Štípek, Zapadlo -                                               

Chlumec/Lovčice – Jiskra Hořice                                2 : 5

Šusta, Motyčka – Kuneš, Palm Patrik, Pour, Melichar, Šlambera                                                                                                           

SK Solnice – FC Spartak Rychnov n. Kn.                  2 : 3

Baudyš, Cink – Kočnar Aleš 2x, Brož                                                                                

Sparta Úpice – Dvůr Králové nad Labem                   0 : 5

Vladeka 3x, Matula (PK), Ruprich                                                                                                                    

RSCM/Č. Skalice – MFK Nové Město n. M.             2 : 6

Hanuš, Nymsa – Klikar 3x, Škoda Martin 2x, Škoda Jakub                                                        

SK Třebechovice – FC Olympia HK B                        9 : 2                                                                                

Bílá Třemešná – FC Vrchlabí                                         3 : 3 (PK 3 : 4)

Teuber, Kulhánek, Schneider – vlastní, Matějek, Renner                                                                                                              

TJ Dobruška – FK Náchod B                                        1 : 4

Bohuňovský – Říha, Havlík, Panenka Petr, Franěk

 


DATALIFE Pohár starších žáků U-15                                                                                                  

Výsledky osmifinále – středa 16. dubna 2014, začátek 17,00 hodin

FC Olympia HK B – Sokol Třebeš                        0 : 3

Zaal 2x, Lysý

FKM Javorka – Chlumec/RMSK                          2 : 3

Kudrna, Pour – Firbacher 2x, Novotný

Nová Paka/Stará Paka – SK Jičín                          0 : 3

Forman 2x, Vích

Týniště nad Orlicí – FC Olympia HK A               2 : 5

Berounský, Winkler -

Dobruška/Opočno – Slavia HK/Nový HK         2 : 2 (PK 4 : 3)

Brožek 2x – Christov, Skýba

Červený Kostelec – Hronov/Police                     2 : 3

Poláček, Matoulek – Pajkrt, Středa, Tobiáš

FK Jaroměř – MFK Trutnov/Volanov                 1 : 6

Toman – Kalhous 2x, Balog, Fidranský, Brádler, Hospodka

RSCM Rozkoš – MFK Nové Město n. M.          4 : 0

Formánek 2, Šrajbr, Bílý

 

2014-04-17 11:38:56
Ladislav Brož

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace