Holeček Jiří
Tomášek Petr
Jančura David

Karel Bíl, vedoucí mužstva (domácí):
Toto utkání jsme v prvním poločase měli více ze hry a také optickou převahu,vstřelili jsme dva góly a do šatny šli za stavu 2:1.Druhý poločas nám ale hrubě nevyšel.Spousta zkažených přihrávek,malý pohyb a nepřesnot v zakončení nás málem stála tři body.Soupeř se totiž dostal do několika vyložených šancí,ale neproměnil. A tak v 90'pečetil výsledek na 3:1 Ondra Hájek.

Martin Šnajdr, trenér (hosté):
Odehráli jsme výborné utkání a dovolím si říct, že jsme body ztratili. Po úvodním tlaku Třebechovic jsme si vytvořili několik šancí, ale proměnili pouze jednu. Domácí nás ohrožovali spíše střelami z dálky. Druhý poločas byl jasně v naší režii, ale "dojeli" jsme na koncovku. Chválím celý tým za předvedený výkon! Domácí dali tři góly, my jen jeden, proto mají tři body. O tom fotbal je. Opět musím pochválit rozhodčího Průchu, který nechal hráče hrát a tento trend mu vydržel až do konce!