Richter- Nosek(76. Šotola), Kněžourek, Bartoníček, Krušina, Kulina, Krátký(87. Vondrouš J.), Němeček, Lámr(18. Vondrouš D.), Hátle, Machačka Brožíček - Pánek(46. Trč), Calta P.(46. Brett), Zitka, Šámal, Hochman, Janků(82. Hrdlička), Vacek, Calta J., Marek, Řada V.(70. Tomášek)

0 0
0 0

Kraus, vedoucí mužstva (domácí):
Zápas dvou rozdílných poločasů, ve kterém šli do vedení hosté, my jsme do poločasu skóre otočili na 3:1. Na začátku druhé půle si vybral slabou chvilku Richter a soupeř snížil lacino na 3:2. Od tohoto okamžiku byli hosté lepší a jen díky velké bojovnosti našich hráčů jsme cenné vítězství udrželi. Pochvalu zaslouží za přístup k zápasu celé mužstvo. Na těžkém terénu s přehledem odřídil utkání rozhodčí Průcha.

Roman Horna - trenér (hosté):
V zápase jsme ztratili body díky našim chybám z druhé poloviny prvního poločasu. Přestali jsme hrát a domácí trestali. Přesto, že jsme byli druhý poločas lepší, vytěžili jsme z tlaku pouze jednu branku. To bohužel k zisku bodů nestačilo. Utkání kvalitně odřídila trojice rozhodčích. Jedeme dál, jsme nováček a fotbal nás baví, a to je důležité.