4.Michal Poutník, 22. Patrik Berounský (pk) 8., 27.Rejman, 79.Toráč, 84., 90.Volšička

Petr Brodský - Jakub Geršl (80.Milan Šafařík), Láďa Komárek, Patrik Berounský, Libor Strnad - Jaroslav Zikmund (46.Jaroslav Janáček) - Tomáš Dřímal (46.Jan Dřímal), Ondra Černovský, David Machačný, Petr Komárek (c)(75´Pavel Zedek) - Michal Poutník Mäsiar - Vilímek, Drahoňovský, Sobotka (46. Románek), Maxa - Toráč (89. Vích), Volšička, Zugar (88. Kalenda), Vočka - Rejman (90. Bydžovský), Špicar

Černovský, Strnad, Janáček Špicar, Vočka

Miloslav Havelka, trenér (domácí):
Krutá porážka před domácím publikem. Dvakrát jsme šli do vedení a dvakrát jsme soupeři nabídli vyrovnání. Nic nebylo ztraceno. Ve 2.poločasu jsme soupeře přehrávali a tlačili se před jeho bránu. Svoje šance jsme ale nedokázali využít. Z pokutového kopu šli hosté do vedení. Zde byl zřejmě zlom zápasu. Paradoxně, fotbal jsme hráli my, soupeř střílel branky. Nic nevymýšlel, čekal na chyby a spoléhal na brejky. Na nás to bohužel stačilo.

Vladimír Kalenda - hrající trenér (hosté):
Začátek utkání jsme zaspali a již ve čtvrté minutě inkasovali. Naštěstí se nám podařilo rychle vyrovnat. První poločas, který byl vyrovnaný a plný šancí skončil 2:2. Na začátku druhé části si domácí vytvořili tlak, ale nepodařilo se jim vstřelit další branky. My jsme využili brankové příležitosti a rozhodli o zisku všech bodů.